Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

O KAMENECH » JAK VYBRAT SPRÁVNÝ KÁMEN

Nejlepší kámen je pro nás vždycky ten, který si na nás sám "zavolá", který nás jednoduše osloví. Můžeme se zcela spolehnout na vlastní intuici. V popisu kamene potom možná zjistíme, že je to přesně ten kámen, který jsme hledali, a který nám může dobře pomáhat.

Jestliže potřebujeme posilnit určité naše vlastnosti a síly, můžeme si naopak nejdříve přečíst, které kameny by odpovídaly našim potřebám, a potom si z nich vybrat ten, který se nám na pohled nejvíc líbí, který nás na první pohled zaujme. 

Nikdy bychom neměli zvolit kámen, který se nám nelíbí, i kdyby jeho vlastnosti a působení byly lákavé. Pokud se nám kámen nelíbí, není to ten "náš", a neudělali bychom si k němu ten správný vztah a ani jeho působení by pak nebylo takové, jaké má být.

Kameny si můžeme volit také pro určité situace - růženín při začátku nové lásky, ametyst pro meditaci, atd...

Pokud se účinkům kamenů otevřeme, mohou kameny pozitivně ovlivňovat náš život, naše vztahy, naše zdravotní problémy,.... Je třeba se ale otevřít působení kamenů, ocenit jejich vlastnosti, jejich energetický vliv. Potom mohou kameny vydat ze sebe to nejlepší a působit na nás tím nejlepším možným způsobem.